טעם ורח

טעם וריח

על טעם ועל ריח…

אם להיות בלונדינית זה פעם באופנה ופעם זה לא,חיוך לבן ומושלם תמיד היה ויהיה באופנה!

אפשר בהתלהבות ואפילו עם מעט קינאה להביט על החיוך של כוכבי הוליווד,זמרים,שחקנים,ולחלום על כזה חיוך.

ואפשר,פשוט לקבל החלטה, לפנות לרפואי שיניים המומחים בתחום ולהפוך חלום למציאות!

קיימים כמה סוגי הלבנת שיניים מודרניים,במאמר זה אנחנו נעשה הכרות עם היתרונות האדירים שבהם, החסרונות המעציבים ועם הפרטים הקטנים.

אם אתם הם אלו שתמיד משתמשים במוצרים טבעיים,שיטת ההלבנה המומלצת לכם היא בעזרת סודה לשתיה!

תהליך ההלבנה כרוך בהתזה על השיניים מים תחת לחץ גבוה עם סודה מרוכזת.

השיניים מלבינות,אבנית השן ורובד החיידקים פשוט נמסים לנגד עינכם.

אם רופא השיניים יגזים בפעולת ההלבנה,במקום לקבל שיניים לבנות,מבריקות,בוהקות ונוצצות,יתקבלו שיניים חסרות ברק,חסרות חיות פשוט כמו חתיכת גיר,כמו כן מוסיפים המומחים שבזמן ההלבנה יחד עם ניקוי השן מ”לכלוכים” אנו מסלקים מהשן גם חומרים הבריאים לשן.

כיום הלבנת שיניים בעזרת חומרים כימיים תופסת תאוצה,במרפאת השיניים או בבית כל הנדרש מהפציינט הוא סך הכול שמירה על ההנחיות והוראות הבטיחות שניתנו לו על ידי רופא השיניים על אופן השימוש בערכת ההלבנה,ולהבנות בכל פעם מחדש מהתוצאה המרהיבה הנראית לעין בכל יום ויום.

ומצד שני,תופעות הלוואי האפשריות,מספרים רופאים שחקרו את הנושא בצורה מקיפה ומעמיקה הן,כוויה ברירית חלל הפה(במידה והשימוש נעשה שלא לפי הוראות הרופא).

העלות איננה זולה,הטיפול הוא טיפול מתמשך,כמו כן אין אפשרות להבטיח את הצלחת הטיפול.

הלבנת שיניים בלייזר- זהו טיפול מודרני המוצע במרפאות בארץ, לפני תחילת תהליך ההלבנה,בהלבנה זו שלא כמו בהלבנות שיניים אחרות יש להקפיד על כך שבשום שן לא יהיה תהליך של עששת.

הלבנת שיניים בלייזר זהו טיפול לא מהזולים,אך רק שיטת הלבנה זו נותנת תוצאה עמידה לאורך זמן,ורק בבחירת שיטה זו יכול רופא השיניים בלב שלם להבטיח את הצלחתו.