מרפאת שיניים-רופא שיניים

שיניים לבנות, מבריקות, בוהקות, ישרות, מושלמות – מי רק לא חולם על זה?

שיניים בריאות ושמורות הן המפתח לחיוך מושלם, ביטחון עצמי ומצב רוח מעולה תמיד!

זוהי מערכת עיכול בריאה ותקינה ולבסוף זוהי הגייה נכונה!

על פי מצב השיניים אפשר להסיק מסקנות על הרגלים רעים, היגיינה אוראלית, סטאטוס חברתי ומצב כלכלי.

אנו מאוד שמחים לראות אתכם מבקרים ומתרשים באתר האינטרנט שלנו, אשר מוקדשת לרפואת שיניים מודרנית ומתקדמת, לכל ענפיה העוסק בלמידה וטיפול בשיניים.

אנו מזמינים אתכם להכיר את רפואת השיניים בישראל-לארץ שלנו מגיעים מידי שנה עשרות אלפי מטופלים מכל רחבי העולם על מנת לקבל טיפול רפואי ברמות בין הגבוהות בעולם כולו, העומד בתקנים העולמיים של הרפואה במחירים אטרקטיביים ונוחים.

בארץ ישראל,  בכל ענפי הרפואה הקיימים כיום משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בציוד החדיש והמקצועי ביותר שקיים כיום.

המומחים שלנו עוברים התמחות סטאז’ והשתלמויות במוסדות הנמצאים ברמות הגבוהות ביותר בעולם,ומהסיבות הללו, הרפואה בארץ ישראל כל כך ידוע בשמה בעולם כולו.

רפואת השיניים בישראל – היא מקור גאווה נוסף למשרד הבריאות בארץ ישראל, רפואת השיניים בישראל נגישה לכלל ציבור לקוחותיה.

מה אתם מכירים?

לידיעתנו ולידיעתכם קיימות הרבה מחלות שונות בעולם, אך לא כולם נתקלים במחלות אלו,למרבה הצער,מחלות בשיניים אינם מתייחסות לרשימת המחלות הללו.

 • עששת
 • דימום ודלקות בחניכיים
 • סגר לא תקין
 • פגיעות מכאניות
 • שינויים נגטיביים הקשורים בהריון

לפחות עם אחת מהבעיות הרשומות מעלה, כל אחד מכם נתקל בחייו.

על מנת להקטין את כמות האי נעימויות, לשכוח מכאבי שיניים ולא להתבייש מהחיוך של עצמנו, יש צורך רק לבחור בחירה נכונה של רופא שיניים מומחה,מקצועי, מנוסה אשר יהיה מסוגל לטפל בכל סוג של מגרעת המגיעה במקורה מהשיניים.

מרפאות שיניים שבהן עובדים רופאים ברמה הזו נמצאות בערים: תל-אביב, באר שבע, רמת-גן, חיפה, קריות, אשדוד ואשקלון במרפאות הללו תזכו לטיפול בכל סוג של פנייה ועם כל תלונה שתגיעו עימה.

מדוע אנו דוחים את הביקור אצל רופא השיניים?

כאשר מוזכר הצורך להגיע למרפאת השיניים הרבה אנשים מגיבים בקמיטות המצח, או בפנים שאינם מרוצות כלל, ולכן עצם המחשבה על כך מביאה לדחיית הביקור אצל רופא השיניים.

מיד מופיעות אסוציאציות של אי הנוחות בכיסא של רופא השיניים, המכונה שעושה המון רעש מציק ולעיתים מלחיץ ומפחיד שלעיתים גם מכאיבה, הצורך לבצע צילומים שונים ולא נוחים ולפעמים לחזור יש צורך לחזור על הפעולה כמה פעמים…

כיום, ניתן להשאיר את כל החששות הללו מאחור, ולהביט אל עתיד חדש יותר, כיום כל סוג של פניה לרופאי השיניים המומחים שלנו בישראל תביא לכך שלנצח אתם תשכחו מכל סוג של פחדים וחששות והכי חשוב יעזור לכם לטווח ארוך לשכוח באופן מוחלט מכל בעיה בשיניים.

רופאי שיניים מומחים בישראל – אלו לא רק רופאים העוסקים בתחום רפואת השיניים, אלא, גם רופאים הממציאים שיטות טיפול חדישות משרישים אותן ברפואת השיניים ומתמקצעים בתחום, הם עוסקים לא רק במצב הוא פיזי של השיניים אלא גם באסתטיות וכמו כן, מאוד חשוב הם גם עוסקים במצב הנפשי והפסיכולוגי של כל מטופל ומטופל.

כתרי זירקוניה

20% הנחה

 

הלבנת שיניים

מבצע החודש 2 לסתות רק 1000 שח.

 

תיקון שיניים תותבות

במקום

ניקוי אבן

הנחה עד 50%

 

השתלות שיניים

25% הנחה+אחריות

 

בדיקה ראשונית

+תכנית טיפול חינם

 

ומהסיבות הללו, כאשר אתם פונים למרפאת שינים ברמת גן או בתל אביב, ללא תלות בטיפול אותו אתם עתידים לעבור-

*הלבנת שיניים

*שיחזור השן על סתימה

*שיקום של שיניים חסרות

*שתלים

כל מטופל, יכול להשתחרר, ולתת אמון מלא ברופא השיניים המומחה בתחום שמטפל בו.

כיצד מטפלים בשיניים ישראל?

ובכן,מה מצפה למטופל אשר פנה לטיפול למרפאת השיניים ברמת-גן??

העבודה מתחילה כמובן בשלב הראשון באבחון קפדני ומקצועי, אשר מתבצע על ידי בדיקות רגישות, שיטה זו מאפשרת ללא כאב לאבחן את סיבת הרגישות הכאב והאי נעימות בשיניים, ניתן לחזות כיצד הבעיה בשן זו אחרת יכולה להתפתח ועל פי כן לבחור בשיטה השמרנית ביותר לטיפול.

המכשור המתקדם בו משתמשים במרפאות לאבחון, להבדיל ממכשירים אחרים המקבילים לו בשימוש, אשר משתמשים בהם במרפאות אחרות, בעל השפעה מינורית על האדם, או שאיננו משפיע כלל.

בצורה מאוד אקטיבית משתמשים למטרות אבחון במכשור רנטגן ומכשור המתבסס על פעולת גלי קול, לייזר ושיטות חדישות אחרות.

אנו משתמשים בשיטות הטיפול החדישות ביותר, טכנולוגיות המאפשרות לנו לשחזר את השיניים, להביא לבריאותן, שלמותן יופיין ותפקודן במערכת העיכול שלנו בצורה הטבעית ביותר, וכל זאת בעזרת חומרים חדישים וטכנולוגיות מתקדמות והכי חשוב, החומרים בהם אנו משתמשים אינם מזיקים לגוף האדם בשום צורה, חומרים הפועלים לאורך זמן, ואינם דורשים חידושים או התערבות נוספת לאחר תקופה מסוימת, וכך אנו יכולים להבטיח את הצלחת טיפול השורש, שיקום השיניים על ידי תותבות, תשלים, גשרים וגם הלבנות.

התייחסות מיוחדת ונפרדת, ניתנת, במרפאות השיניים שלנו לנושא הניקיון, הסטריליות והסדר בהן, אנו מבצעים סיטרול חיטוי ועיקור במרפאות שלנו על פי תקן הבריאות העולמי, ולפי כך, אנו דואגים לביטחונן ובריאות של כלל המטופלים שלנו ללא קשר לגילם, מוצאם וכו’.

אתם עוד ממשיכים לחפש מרפאת שיניים טובה?אנו יכולים לתת לכם את כל מה שאתם מחפשים!

 • מקצועיות רופאי השיניים
 • מכשור חדשני ומתקדם
 • חומרים איכותיים המאפשרים לנו לבצע את כל סוגי הטיפולים: הלבנת שיניים, שיקום שיניים, שתלים.
 • אנו נותנים אחריות לכל הטיפולים שלנו

אצלנו לעולם לא…

 • תרגישו כאב
 • אין לנו חופשים
 • אין בעיה שלא ניתן לטפל בה

בחיוך שלכם יקנאו אפילו כוכבי הקולנוע!!!